Jak długo może się utrzymać ból kości ogonowej po uderzeniu?

Witam. Trzy tygodnie temu uderzyłam się w kość ogonowa. Boli mnie do tej pory, szczególnie jak siedzę. Jak długo będzie się ten ból utrzymywał?

Szanowna Pani nie jestem w stanie tego określić przez internet, tym bardziej ze nie napisała Pani jaki dokładnie był to uraz. Proszę udać się do lekarza POZ