Jak długo po zaprzestaniu brania Trittico CR 75mg można zacząć przyjmować 5htp?

Witam. Jak długo po zaprzestaniu brania trittico CR w w dawce 75mg można zacząć przyjmować 5htp? I czy rozpoczęcie stosowania od 200mg rano jest bezpieczne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Stosowanie takich substancji jak 5hydroksytryptofan na własną rękę jest niebezpieczne. Pozdrawiam.