Jak długo trzeba czekać na całkowity zanik pokarmu?

W listopadzie zeszłego roku urodziłam synka, karmiłam go tylko 3 tyg ponieważ miałam trudności w karmieniu piersią, do dnia dzisiejszego z piersi wycieka mi kilka kropel mleka, jak długo trzeba czekać na całkowity zanik pokarmu? Robiłam usg piersi i wyniki krwi i wszystko jest ok, mam lekko ponad normę prolaktynę. Dostałam od lekarza bromergon i miałam brać na noc po pół tabletki ale tak się bałam skutków ubocznych że w końcu nie wzięłam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli chce Pani zatrzymać laktację to radziłbym stosować bromergon.