Jak długo utrzymuje się dyskomfort po skręceniu stawu skokowego?

1,5 miesiaca temu skrecilam staw skokowy ,szyna potem ortopeda zalecil orteze. Bylam u fizjoterapeuty który zalecil oklady z lodu i ćwiczenia. Niestety nie mam komfortu podczas chodzenia sprawia ból przez co utykam. Jak dlugo moze mnie jeszcze bolec czy coś może byc nie tak z tą stopą?

Szanowna Pani, ból już powinien przechodzić, proszę wykonywać ćwiczenia zalecone przez fizjoterapeutę