Jak i gdzie leczyć zerwane rozcięgno podeszwowe?

witam, w trakcie meczu piłki nożnej za granicą ostro wystartowałem i poczułem ostry ból pod stopą. Do tego usłyszałem dźwięk jakby rozrywania gumy. Lekarz na nocnym dyżurze w stolicy europejskiej zrobił RTG i powiedział, że po 4 tyg zagoi się. Pytałem czy robić w kraju USG mówił, że nie trzeba. Po powrocie jednak zrobiłem i okazało się, że w 50 procentach zerwałem rozcięgno podeszwowe. Zaproponowano mi ostrzykanie czymś tego miejsca. W przeciwnym razie rehabilitacja potrwa rok. Czy lekarz za granicą po prostu chciał mnie spławić? czy zastrzyki są niezbędne? Ile to może kosztować i gdzie to można zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się na konsultacje jeszcze do drugiego ortopedy i kierować się jego zaleceniami.