Jak interpretować moje wyniki w czasie planowania ciąży?

Dzień dobry, Po odebraniu moich wyników krwi jestem zaniepokojona wynikami cholesterolu i cukru. Wykonałam badania, ponieważ staramy się z mężem o dziecko. Proszę o pomoc i analizę wyników. Krzywa cukrowa (3 pkt, 75g) 1. na czczo: 99,4 mg/dl (norma 70-99); 2. Po 1h: 130,8 (normy brak); 3. Po 2h: 65,4 (norma 70-140); Cholesterol 1. Całkowity: 246,5 (norma 115-190) 2. HDL: 92,3 3. nie-HDL: 154,2 4. LDL: 142.2 5. Trójglicerydy 59,8 mg/dl Zdrowo się odżywiam. Jestem osobą aktywną, ćwiczę ok. 3-4 razy w tygodniu. Jestem kobietą, mam 32 lata. Moja waga: 62kg, wzrost: 163cm. Przyjmowałam lek Siofor przez 1,5 roku ale tylko ze względu na podejrzenie PCOS. Na chwilę obecną jajniki nie wyglądają na policystyczne i tydzień przed pobraniem krwi odstawiłam na stałe ten lek. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować swoje wyniki z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.