Jak interpretować rozmiar pęcherzyka ciążowego w 5. tygodniu ciąży?
Jestem w 5 tc. Byłam na usg, doktor wszystko obejrzała, dała luteine i kazała przyjść za 2 tyg. Po powrocie do domu zaniepokoiła mnie siostra /ma 3 dzieci/. Na moim zdjęciu z usg pecherzyk ciążowy jest niewiele większy od ciałka żółtego w środku. U siostry na usg zawsze pęcherzyk był dużo większy od zawartości. Czy jest się czym martwić, czy wielkość ciałka żółtego do pęcherzyka ciażowego na tym etapie ciąży może być niewielka ? / moja beta w dniu wizyty 1100/. Pęcherzy 7, ciałko 3.

KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
To jeszcze bardzo wczesnym etap pęcherzyk może być taki mały, sugeruję spokojnie czekać na kolejną wizytę.
Pozdrawiam