Jak interpretować wynik badania kolonoskopii u osoby w wieku 26-lat?

Proszę o interpretacje wyników kolposkopii: kolposkopia niesatysfakcjonująca. w strefie nietypowej regenaracji widoczne ognisko ok 2cm na wardze tylnej na g.18ej przetrwałe zbielenie z punkcikowaniem. Na granicy miedzynablonkowej na wardze przedniej obrębek zbielenia nieprzeziernego z poletkowaniem i miejscowo punkcikowaniem. Wcześniejsza cyt. ASC-H

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ustalenie dalszego procesu diagnostyczno lecznicego