Jak interpretować wynik badania krzywej cukrowej u 38-latki?

Dzień dobry Proszę o interpretację wyników krzywa cukrzycowa po wypiciu glukozy 75g Glukoza na czczo 81 po godzinie 75 po 2h 68 Insulina na czczo 5,9 po godzinie 40,1 po 2h 6,7 Dziekuje

Wyniki wskazują na hipoglikemię reaktywną, natomiast nie potwierdzają hiperinsulinemii. Prawdopodobnie test co 30 minut mógłby uchwycić szczegóły zaburzenia.