Jak interpretować wynik badania nerek i co oznacza zwłóknienie u 34-latki?

Dzień dobry,bardzo prosze o interpretacje wyniku.W nerce prawej w okolicy bieguna dolnego hiperechogeniczna zmiana o wymiarach 6,3x4,8mm ,wpierszej kolejności zwłoknienie .dodam ze mam bole w prawym boku. co to znaczy ZWŁÓKNIENIE ?DZIĘKUJE kobieta 34lat

Lek. Michał Lenard

Zwłóknienie jest zmianą łagodną, stosunkowo niegroźną. Nie zawsze daje objawy, ale w Pani przypadku może być przyczyną dolegliwości bólowych. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!