Jak leczyć kompulsywne objadanie się u 33-latki?

Czesc, mam problemy z nadmiernym spozywaniem pokarmów. obecnie mam juz 33 lata ale ta doległosc wciaz mi towarzyszy. pojawiła sie pierwszy raz kiedy weszlam w okres dojrzewania. Wtedy była to nawet lekka odmiana bulimi. Moim zdaniem bulimia była spowodowana równiez konfliktową relacją z mamą. Po przeprowadzeniu sie na studia bulimia mineła ale wciaz raz na kilka tygodni powraca komulsywne objadanie sie. Zoładek nie jest w stanie juz pomiescic a ja ciagle nerwowo chce jesc. Zwracam sie o pomoc.

Można to zrobić w Poradniach Zdrowia Psychicznego, NZOZach mających kontrakt z NFZ lub w gabinetach prywatnych. Do psychologa, na psychoterapię (refundowaną) potrzebne będzie skierowanie wystawione albo przez lekarza rodzinnego albo przez lekarza psychiatrę. Do lekarza psychiatry nie potrzeba skierowania.

Witam, aby zastanowić się nad podłożem zachowań, kompulsywnego objadania się proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, psychiatrycznej w poradni zdrowia psychicznego lub w prywatnym gabinecie. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Dużo już Pani osiągnęła uzyskując wgląd w swoje zachowanie oraz w możliwe jego przyczyny. Warto skorzystać z pomocy psychologa i psychoterapii aby zastanowić się jak może Pani odzyskać kontrolę nad zachowaniem, pozbyć się nawyków objadania się.
Pozdrawiam serdecznie