Jak pozbyć się samotności i związanych z tym myśli samobójczych?

Dużo siedzę sama, nie mam z kim pogadać, ostatnio nie radzę sobie z swoimi myślami. Mam trochę dość tego i chciała bym żeby to sie skończyło. Myślę o samobójstwie..

Warto skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Nie tylko udzieli wsparcia, ale pomoże zrozumieć zarówno przyczyny obniżenia nastroju i myśli rezygnacyjnych, a także poczucia samotności w życiu i "nie radzenia sobie z myślami". Zachęcam, by pozwoliła sobie Pani pomóc. Można to zrobić w Poradniach Zdrowia Psychicznego, NZOZach mających kontrakt z NFZ lub w gabinetach prywatnych. Do psychologa, na psychoterapię (refundowaną) potrzebne będzie skierowanie wystawione albo przez lekarza rodzinnego albo przez lekarza psychiatrę. Do lekarza psychiatry nie potrzeba skierowania.

Witam, gdyb przyję te myśli proszę zamknąć oczy i odepchnąć je od siebie dłońmi wirtualnie i realnie.
Poza tym proszę niezwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub do szpitala na ostry dyżur. Pomogą Pani natychmiast ze względu na zagrożenie życia. Proszę aby Pani dała sobie jeszczę tę szansę. Pozdrawiam i życzę zdrowia.