Jak leczyć piszczenie w uszach?

Witam! Moja dziewczyna stała przy bardzo głośnych głośnikach gdy była nastolatką. Od tamtej pory słyszy piszczący dźwięk w uszach. Próbowała terapii, która rozszerzała żyły, żeby lepiej transportować tlen, lecz to pomogło tylko częściowo. Czy istnieją inne rozwiązania tego problemu?

Doznała ostrego urazu akustycznego. taki uraz udaje się czasami wyleczyć ale w przeciągu pierwszych 3-4 dni od urazu. Żyły nie transportują tlenu tylko tętnice. jest już za późno na wszelkie leczenie. Można zastosować specjalne aparaty słuchowe do zagłuszania tych świstów jeżeli są bardzo uciążliwe a zasypiać przy muzyce której głośność ma być większa niż te świsty.