Jak leczyć przewlekły ból nadgarstka?

Od prawie dwoch lat mam problem z prawym nadgarstkiem . Zauwarzylam ze coraz czesciej mnie boli. Czasem przy podnoszeniu nawet lekkiej rzeczy reka po prostu mdleje i nie moge utrzymac tej rzeczy . Mam czasem mrowienie i dretwienie palcow . Na ogol mnie nie boli tylko przy podnoszeniu czegos. Czy konieczna jest wizyta u lekarza ? Moze mozna jakos cwiczyc reke albo masowac . Prosze o porade

Witam!
Oczywiście ćwiczyć można. Jednak należy wykluczyć ew. zespół cieśni nadgarstka. Należy zrobić EMG i przewodnictwo w nerwach kończyn górnych (neurolog). Przy ew. stwierdzeniu wyżej wymienionego zespołu o dalszym postępowaniu poinformuje Panią chirurg.
Powodzenia
W. Łuczkowski.