Jak leczyć zatrzaskujący palec dłoni?

Witam , od roku borykam się z tzw. zatrzaskującym środkowym palcem dłoni. Wczoraj wstrzyknięto mi blokadę , po ok. godzinie ból okropny i złe samopoczucie , środki przeciwólowe. Dziś jest trochę lepiej ale ręka boli i jest drętwa , nie mogę pracować, jest gorzej niż wcześniej było . Czy to normalne, czy może doszło do uszkodzenia czegoś , słyszałam że ból powinien przejść niemal natychmiast tymczasem ja czuję jakbym cofnęła się o rok kiedy to wszystko się zaczęło. Z góry dziękuję.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli stan palca się pogorszył to proszę ponownie skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg. Pozdrawiam.