Jak mam zapomnieć o chłopaku, który mnie zdradził?

Mam problem chłopak zdradził mnie z 3 innymi a ja za nim nadal tęsknie codziennie płacze choć mam takie dni ze go nienawidzę i chce zrobić wszystko żeby go normalnie udusić. Trwa to już 5 miesięcy a on już miał mnowstwo innych kobiet. Chce do niego bardzo napisac i wrócić ale moi znajomi uważają to za nieodpowiednie zachowanie. Ostatnio nawet nie chce mi się z łóżka wstawać bo tylko o nim myśle

Witam

Opisane objawy wskazują na syndrom depresyjny i stan przygnębienia. Proponuję skorzystać z pomocy psychologicznej bądź psychoterapeutycznej aby przepracować "żałobę" związaną z zakończeniem relacji. Niestety w aktualnej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest uporządkowanie swoich emocji i uczuć poprzez zaakceptowanie rozstania i przepracowanie tego uczucia przy pomocy psychologa bądź psychoterapeuty.. co w konsekwencji pozwoli wrócić normalnej aktywności i przyniesie poprawę samopoczucia,.

Pozdrawiam

Anna Szyda