Tęsknota i uczucie do byłego chłopaka

Nie wiem już co mam robić.Byłam z chłopakiem 5msc (ja 20l on 19), na początku starał się,zabiegał,zawsze miał czas dla nas.Potem widywaliśmy się 1,2 razy w miesiącu.On pracował,ale zawsze znalazł wymówkę by odmówić spotkania (zapewniał,że kocha) ale strasznie mnie ranił takim zachowaniem.Po jakimś czasie zerwałam z nim,bo byłam nieszczęśliwa.Po rozstaniu do tej pory(ponad 2 msc) nie pisaliśmy w ogóle ani nie widzieliśmy sie.Ja bardzo za nim tęsknie i nadal go kocham,płacze po noca,co mam zrobić?

Magdalena StusiĹska

Jeśli to Pani podjęła decyzję o rozstaniu, najlepiej przy niej wytrwać- skoro związek się rozpadł lepiej go nie rozpamiętywać. Jeśli będzie pani miała trudności z poradzeniem sobie z rozstaniem, może warto skonsultować się z psychologiem?

Aleksander Ropielewski

Albo wrócić do związku ALE na innych regułach, to znaczy takich jak Pani sobie to wyobraża, albo przecierpieć. Skoro chłopak się nie odzywa widocznie nie chce kontynuować waszej relacji, a nie ma nic gorszego niż toksyczny związek, kiedy to jedna ze stron próbuje "tworzyć" związek.