Jak mogę pomóc sobie w likwidacji podskórnych, bolących miejsc?

Dzień dobry, przyjmuję raz dziennie Fraxiparine 3800 IU AXa/0,4 ml Jest to długotrwała kuracja w związku z zatorowością płucną, niestety mam już (po dwumiesięcznej kuracji) cały brzuch z masywnym siniakiem/krwiakiem. Jak mogę pomóc sobie w likwidacji tych podskórnych, bolących miejsc?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koneicznie udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie mozńa określic odpowiednie dalsze postepowanie.