Jak mogę się pogodzić po stracie psa?

Po 2 latach odeszła moja suczka Luna jesto mi bardzo ciężko, nie mogę sobie poradzić strasznie za nią tęsknie. Jak mam se z tym poradzić, ciągle ją widzę w mieszkaniu jak sobie chodzi a teraz po prostu jej nie ma... :(

Dzień dobry Pani,

Pochylam się ze zrozumieniem nad Pani przeżywaniem z powodu straty Pani kochanego pieska Luny.
Proszę nie zostawać samej w tej sytuacji, proszę sięgać po wsparcie bliskich dla Pani Osób.
Proszę sobie pozwolić na żałobę (po stracie) tyle czasu, ile Pani będzie potrzebować.

Jeśli stan emocjonalny utrudniałby zbyt mocno Pani codzienne funkcjonowanie, warto byłoby rozważyć niezbędne wsparcie psychologiczne.

Gdyby miała Pani potrzebę rozmowy ze mną o stracie, zapraszam serdecznie via Skype (Irena Mielnik-Madej).

Z życzeniami dla Pani tego, co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam,
wskazane jest wsparcie psychologiczne, tak jak po stracie bliskiej osoby, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.
Pozdrawiam serdecznie