Jak należy leczyć zator tętnicy podkolanowej?

Witam. W 2016 zaczęła boleć mnie lewa łydka. Po kilku miesiącach, dopiero po badaniu dopplerem okazało się, że to zator tętnicy podkolanowej. Miałem udać się na ostry dyżur, a skończyło się na wizycie w poradni naczyniowej. I tak od roku leczę się w poradni. Wizyta raz na 3 miesiące, w tym roku biorę wyłącznie 1 tabletkę polocardu(75) dziennie i tak wygląda leczenie.Czy to normalne? Wydaje mi się, że taki zator to poważna sprawa. Dodam, że noga boli wyłącznie przy chodzeniu, zazwyczaj po ok.500m

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie było wcześniejsze leczenie ? Jakaś diagnostyka hematologiczna - zaburzeń krzepnięcia? Ostatnio usg naczyń kiedy było ?