Jak należy się odżywiać podczas stosowania Medikinet?

Witam Miałem okazje spróbować Medikinet czyli Metylofenidat ponad rok temu. Działał na mnie bardzo dobrze po raz pierwszy miałem siły i energię na zrobienie czegokolwiek. Cierpię na afektywnosc dwubiegunowa wiec wiadomo jak to jest w takich przypadkach z chęcią do działania. Pracuje glownie umysłowo i bardzo dużo zależy od mojego skupienia i użycia inteligencji. Z powodu choroby czesto nie moge sie skupić nawet przy banalnych sprawach. Dodam ze czesto czuje dziwny bol przy gwałtownym ruszaniu głowa co może oznaczyć problemy z nadciśniem. Zamierzam "walczyć" z choroba za pomocą Medikinet który zadziałał na mnie bardzo dobrze. Jakie należy jeść przy tym jedzenie, jakie witaminy skrupulatnie uzupełniać itp ?(wiadomo ze cos z organizmu sie wtedy wypłukuje, chciałbym zachowac jak najmniej efektow ubocznych fizycznych) Czy ewentualne nadciśnienie może stanowić jakies poważne powikłania przy dalszym braniu ?

Lek. Tomasz Budlewski

jakiego stopnia jest nadciśnienie tętnicze? konieczna wizyta u psychiatry i kierowanie się jego zaleceniami