Jak należy stosować lek Zirid?

Mój lekarz przepisał mi lek Zirid, który miałam zazywać 3 razy dziennie po jedzeniu a w ulotce i tutaj w internecie dowiedziałam się, ze powinien byc zażywany przed jedzeniem. Czyzby sie pomylił? Otrzymałam ponadto drugi lek Texibax (wydano mi Emanera, jako zastepczy) i ten lek zalecono mi zazywać 2xdz. po 1 tabl. przed jedzeniem. Od ponad 2 tygodni mam dużą kwaśność w ustach, po przebudzeniu- od rana do wieczora - non stop. Proszę o radę i wytłumaczenie, dlaczego lekarz zalecił inaczej zazywać

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy dopytać lekarza zlecającego takie a nie inne leczenie , być może ma takie doświadczenie iż przy stosowaniu emanery powyższy lek lepiej stosować po jedzeniu