Jak odejść od męża tyrana?

witam chce odejść od mężza tyrana ale nie wiem jak i dokond boje się że mąż mnie znajdzie albo sobie zrobi krzywde bo wiele razy to powtarzał co mam zrobić
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeśli w Twoim małżeństwie dochodzi do aktów przemocy fizycznej bądź psychicznej musisz poszukać pomocy i wsparcia.
Czy Twoja rodzina wie, co dzieje się w Twoim małżeństwie? Jeśli nie, myślę, że warto, żebyś ich o tym poinformowała. Możesz także zgłosić się do centrum interwencji kryzysowej - tam znajdziesz pomoc psychologa, prawnika oraz pracownika socjalnego.
Pozdrawiam

Czy ma Pani gdzie pójść ( rodzina, przyjaciele) i wsparcie ? Można też skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Pani mieście- powinni pomóc