Jak odpowiednio stosować dietę jabłkową?

Witam, zastanawiam sie nad rozpoczeciem diety oczyszczajacej jabłkowiej. Chciałabym wytrzymac na niej jak najdluzej ale ciekawi mnie jak rozpoczac normalne jedzenie po jej skonczeniu aby waga pozostala a efekt jojo sie nie pojawil?

Witam serdecznie!

Z żywieniowego punktu widzenia wszystkie diety opierające się na jednym składniku mogą okazać się dietami niedoborowymi m.in. w podstawowe dla funkcjonowania organizmu witaminy i składniki mineralne. Zachęcam do zapoznania się z zasadami zdrowego żywienia oraz stosowania różnorodnej i pełnowartościowej diety.
Zapraszam również do odwiedzenia http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska