Jak pomóc mamie, która jest zdradzana?

Witam ! Mam wielki problem . Ponieważ moja mama ma nowego partnera od 12 lat , ale ostatnio zauważyłam jego rozmowy z inną kobietą i jestem pewna że ją zdradza. zresztą słyszałam jak mama rozmwiała ze swoim partnerem i płakała że nie życzy sobie zeby sie `z` nią(czyli tą kobietą)` . co mam z tym zrobić ? powiedzieć czy co ?

Ważna jest także Pani relacja z mamą- jeśli jest silna i bliska, zwykle rozmawiacie nawet o trudnych tematach otwarcie i szczerze, mozna podjąć próbe rozmowy.