Oglądanie filmów porno przez 41-letniego męża

witam , moj maz ma 41 lat i ostatnio w historii komputera zobaczyłam , że ogląda on filmy dla dorosłych z czego jestem bardzo złą , czy to jest normalne dla mężczyzn czy mam sie niepokoic ??

Witam,
generalnie nie jest to żadną dewiacją, choć warto z mężem zapewne na ten temat porozmawiać, także o Pani stosunku do tego, jeśli dla Pani jest to trudne. Zawsze także można skorzystać z konsultacji seksuologa. Pozdrawiam

Na pewno warto z mężem szczerze, ale spokojnie porozmawiać. Ważne, by ta rozmowa odbyła się w kontekście troski i miłości, bardziej niż pretensji i złości. Dodatkowo warto intensywniej przyjrzeć się swoim i partnera potrzebom i oczekiwaniom w związku. Być może także warto skonsultować się z psychologiem zajmujących się pomocą parom i małżeństwom.