Jak pomóc sobie po kłamstwach partnera?

Nie mam pieniedzy na psychologa.. Bylam rok z facetem, okazal sie oszustem. Doslownie mial 2 dowody na 2 rozne nazwiska. Przez rok mnie klamal. Tydzien temu mial byc slub ale swiadek sie rozchorowal. Ciagle ktos umieral w jego rodzinie - niby. Nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak, ze przez rok nie wyczulam ze cos jest nie tak. Podszywal sie pod rodzine Religi. Cala moja rodzine oklamywal a kazdy wierzyl. Bo dostawal rozne dokumenty medyczne. Wczoraj sie przyznal ze nazywa sie inaczej pomocy

Witam, tego rodzaju doświadczenie jakie było Pani udziałem może mieć naprawdę daleko idące konsekwencje psychologiczne, wydaje mi się konieczne skorzystanie z psychoterapii, skoro nie ma Pani pieniędzy proszę udać się do jakiejkolwiek Poradni Zdrowia Psychicznego, która ma podpisany kontrakt z NFZ, otrzyma Pani pomoc za darmo. Pozdrawiam