Jak pomóc sobie z bólem i wygięciem stopy?

Witam. Jakiś czas temu poślizgnęłam się i zjechałam że schodów i mam stopę trochę wygiętą do środka nie czuje żadnego bólu ani nic jedynie czasami na zmianę pogody. Stopa kiedyś była po urazie zwichnięcia w szkole na w-f. Fakt jest taki że mieszkam w Anglii a tu lekarze nie mają dobrego podejścia do wykonywania swojej pracy na wszystko przepisują paracetamol a na stopę oprócz paracetamolu przepisali jedynie maść i nic więcej.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ortopedy i decyzja o wykonanie rtg lub usg stopy.