Jak poradzić sobie ze skurczami łydek po udarze niedokrwiennym?

mam 60 lat jestem po udarze niedokrwiennym[2012]prawostrony paraliz.mam problem ze skuorczami dzieje sie to zawyczaj noca kiedy leze wyprostowana i wtedy kurcz lydek jest niedozniesinia co robic zeby ustalo.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym dbać o suplementacje potasu oraz magnezu. Jeśli te dolegliwości nie ustąpią to radziłbym skonsultować się z neurologiem. Pozdrawiam.