Jak postępować po operacji przepukliny pachwinowej?

Witam, jestem po operacji przepukliny pachwinowej z wszyciem siatki, i znieczuleniem w kręgosłup. moje zapytanie dotyczy tego co mogę robić po operacji, ponieważ chirurg nie wyjaśnił mi dokładnie jak postępować, dziś mija około 60h od zabiegu i czuję się dobrze, samopoczucie w porządku, ból delikatny, doskwiera tylko przy siadaniu, lecz bez problemu mogę się poruszać. kwestia tego czy mogę chodzić, prowadzić samochód, schylać się, lub czego najlepiej unikać. Pozdrawiam :)

nalezy przede wszystkim unikać wysiłku fizycznego, normalna aktywność jest dozwolona jak i zalecana