Jak postępować przy chorej tarczycy w ciąży?

Witam lecze tarczyce od 13 lat teraz jestem w 3 tygodniu ciazy w maju bylam na badaniach mialam tsh 0,93 meszkam w uk i w tym momencie nie jestem w stanie przyleciec do Polski do mojego wieloletniego lekaza, w przyszlym tygodniu ide do lekaza w angli do Polskiej kliniki , chcialam sie poradzic co moge zrobic juz teraz zeby z malenstwem bylo wszystko w pozadku i nie stracic go.

Lek. Michał Lenard

Ostatni wynik badania TSH jest w normie. Przed wizytą u lekarza może Pani ponownie wykonać to badanie, aby w czasie wizyty już mieć wyniki. Kolejne zalecenia wyda Pani lekarz, który będzie prowadził ciążę. Pozdrawiam!