Jak postępować przy PFO?

Witam. Wykryto u mnie PFO. Poza tym wszystkie moje badania są dobre: morfologia, glukoza, OB, CRP, tarczyca. Wszystko w normie. Brałam lek Concor Cor 2,5. Odstawiłam go pod kontrolą kardiologa, bo planuję ciążę. Dostałam zastępczo Isoptin 40. Wzięłam już dwie tabletki przez dwa dni rano. Mój puls wynosi 90-100 w spoczynku. W czasie ruchu ok. 120. Lekarz kazał mi się zgłosić gdyby pojawiły się jakieś problemy. Czy powinnam się do niego zgłosić z takim pulsem czy są to wartości w normie? Póki co czuję się lekko osłabiona i szybciej się męczę. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy panikuje czy jednak powinnam się zgłosić do mojego kardiologa. Ciśnienie mam w normie. Pozdrawiam.

witam tętno faktycznie jest za wysokie, proszę najpierw udać się do lekarza rodzinnego