Jak powinnam zinterpretować swoje wyniki hormonów?

Witam serdecznie.Pierwszy raz robiłam badania tarczycowe,ponieważ od jakiegoś czasu jestem senna,uciekła że mnie energia,włosy lecą mi garściami. Oto moje wyniki TSH 1.86mlU/L TF3 4.6pmol/L FT4 18.27pmol/L ATPO 146.2IU/ml ATG.CZY 333.3U/ml.Czy ktoś mógłby zinterpretować te wyniki bo nie wiem co mi jest.Z góry dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Poziom TSH jest w normie. Podobnie poziom hormonów tarczycy. Ma Pani natomiast obecne przeciwciała przeciwko tyreoperoksydazie tarczycowej i tyreoglobulinie. Takie przeciwciała są charakterystyczne dla chorób autoimmunologicznych tarczycy, ale zdarza się, że występują u osób zdrowych. Z wynikami proszę się udać do lekarza kierującego na badanie, gdyż ocena wymaga korelacji z Pani objawami, wywiadem rodzinnym. Na razie poziomy hormonów są w normie.