Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się krzywej przegrody nosowej?

Dzień dobry. Mam problem z krzywa przegroda nosowa. Znam konsekwencje oddychania przez usta. Ciągły katar spowodował wizyty u laryngologow którzy zalecili usunięcie migdałów. Tak tez zrobiłam. Jest półtora miesiąca po zabiegu, a wydzielina cały czas jest jednak nie o to chodzi. Staram się oddychać nosem jak tylko to możliwe, ale czasem niestety nos jest tak zablokowany, ze oddycham ustami. Czy jeśli jestem już dorosła osoba i nic mi nie rośnie, to kształt mojej buzi może się zmienić? Wiem, ze u dzieciaków oddychanie ustami powoduje asymetrię twarzy czy jakoś tak. Ja mam buzie niby normalna i krzywego zgryzu tez nie mam, ale czy jeśli oddychalabym ustami to mogłoby się zmienić czy już wątpliwe?
KOBIETA, 22 LAT 8 miesięcy temu

Zagrożenia zabiegu balonikowania

Balonikowanie to jedna z metod leczenia zapalania zatok. Czy istnieją jakieś zagrożenia dla zdrowia po wykonaniu tego zabiegu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Proszę zgłosić się na konsultację do chirurga plastyka. Po konsultacji lekarz powie dokładnie jaką metodę leczenia , bądź operacji można zastosować.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy