Jak pozbyć się przykrych wspomnień w stosunku do bliskiej osoby?

Witam,związek w którym jestem z rówieśnikiem od 2 lat jest dla mnie bardzo ważny,ale miewam częste napady furii oraz przygnębienia(po 3 godzinach płaczu po prostu nie mam siły). Chodzi o jedną sytuację,która zdążyła się na początku naszego związku i wpływa na mnie negatywnie. Partner dotykał mnie,gdy tego nie chciałam, na co nalegał, a wtedy wbrew woli się zgodziłam. To było raz. Bardzo tego żałuję, on mnie przeprosił i było mu głupio ale wciąż mam niechęć do tego. Czułam się molestowana i to przez ukochaną osobę. Chciałam zawsze to naprawić ale po czasie wciąż to wypływa z ogromną nienawiścią i niechęcią do ukochanego. Czy tak powinnam się zachowywać,czy co nie normalne? Czy ten związek może przetrwać? I co mam zrobić żeby pozbyć się nienawiści? Dodam że jako dziecko byłam dotykana przez obcego w miejscu publicznym i opowiadałam o tym partnerowi przed zaistniałą sytuacją więc było mi okropnie źle. Mój partner wstydzi się mówić o tamtej sytuacji więc tylko powiedział że wie ze źle postąpił,a mi strasznie wstyd za to co się stało ale też bardzo mnie to wyniszcza.

Witam Panią Serdecznie,

Proszę z tym nie zostawać samej, wskazana byłaby dla Pani rozmowa i praca z psychologiem, by mogła Pani przepracować
swoje uczucia względem samej siebie i do Pani Partnera (w ramach NFZ-tu).

Życzę Pani pomyślności!
irena.mielnik.madej@gmail.com