Jak pozbyć się ran na wargach sromowych?

Witam! Parę dni temu podczas stosunku trochę obtarłam sobie skórę przy wejściu do pochwy i teraz z tego obtarcia zrobiła się ranka, a także wystąpiły inne, nowe na wargach sromowych. Strasznie pieką i bolą, ogólnie mam podrażnioną skórę i lekko napuchniętą. Na początku smarowałam jakąś maścią na podrażnienia skóry, ale nic nie pomogło. Zaczął też występować śluz, lekko żółtawego koloru o gęściejszej konsystencji. Powiedzcie mi co to może być i jak się mam tego pozbyć??? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jeśli nic nie pomoże będę musiała po prostu iść do lekarza. Pozdrawiam!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety powstające owrzodzenia oraz nieprawidłowa wydzielina pochwowa mogą sugerować infekcję dróg moczowo-płciowych.

Konieczna jest konsultacja z lekarzem ginekologiem.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter dolegliwości konieczne będzie leczenie także Partnera.
Pozdrawiam.