Jak przekonać żonę do seksu oralnego?

Witam mam problem jestem po slubie 4 lata a z zona jestesmy 6 i przez te lata nie chce mi zrobic loda jak ja przekonac?

Witaj!
Przekonywanie nie jest dobre, raczej szczera rozmowa o powodach takiej decyzji jest w tym wypadku najlepsza i wspólny kompromis. Proszę udać się do seksuologa osobiście.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Istotne, z jakich powodów żona nie akceptuje/ nie interesuje jej/ ma złe skojarzenia z seksem oralnym. Każdy człowiek jest inny i różne są źródła naszych preferencji czy niechęci w życiu seksualnym. Warto poznać zdanie żony i rozmawiać z nią na ten temat (oczywiście z szacunkiem i bez nadmiernej nachalności) - być może pomocna (w kwestii wiedzy, informacji dot. seksualności oraz interpretowania pojawiających się między Wami emocji podczas takiej rozmowy) będzie obecność psychoterapeuty seksuologa. Wiele kobiet z czasem, wiekiem, doświadczeniem i udanym życiem oraz współżyciem - z przyjemnością zaczyna próbować nowych technik seksualnych. Wszystko jest jednak kwestią wolności i dobrowolności, więc jest możliwe, że żona nie zdecyduje się na seks oralny.

Pozdrawiam!