Jak radzić sobie z natrętnymi myślami?

Witam, jak radzić sobie z natrętnymi myślami? mam problem bo myślę o rzeczach których nie chce w moim życiu. Popadam w obsesje mam stany lękowe. Jak sobie z tym radzić? i jak wyzbyć się tych myśli? Proszę o pomoc

Dzień dobry,

Proszę podjąć leczenie - umówić się do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie), którzy odpowiednio do Pani trudności zaproponują stosowne leczenie.