Jak radzić sobie z zaburzeniami wzroku u 38-latki?

witam serdecznie mam problem z oczami w prawym oku widzę jakby jasne światła nieraz kolory takie intensywne choruję na padaczkę i właśnie w tym oku widziałam aury przepowiadająca zbliżający się atak padaczki obecnie jestem po usunięciu naczyniaka jamistego podobno była to też przyczyna ataków ale te światła i jasność w oku nie zniknęła czy moje oczy są chore? boję się bo zawsze przy utajnionych ataków(bez utraty przytomności )tak mi robi okulista stwierdził że mam męty ciała szklistego dla mnie to też dyskomfort co mam zrobić do kogo się udać proszę o radę dziękuję pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

udać się konsultacyjnie do innego okulisty aby po badaniu potwierdził zmiany i określić ew dalsze postepowanie. oraz dalsza diagnostyka/opieka przez lekarza neurologa.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.