Jak skutecznie usunąć afty?

Mam problem z aftami. Wychodzą po 3-4 naraz w różnych częściach jamy. Goją się po 2-3 tygodnie. Stosuję dentosept A oraz solcoseryl,który mało pomaga. Stomatolog naświetla mi ozonem oraz zalecił witaminy ale nie pomogły. Problem trwa już kilkanaście miesięcy. Zmiana trybu życia również nie pomogło. Szczególnie dbam o higienę, ale nic nie pomaga.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u dermatologa i ocena zmian i ew dalsza diagnostyka