Nawracające problemy z aftami

witam mam problemy od kilku lat z aftami jakie powinnam wykonać badania i jak się leczyć aby aby się ich pozbyć czy wymaz byłby dobry w moim przypadku czy są inne metody leczenia oprócz typowo aptecznych anna

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zażywać witaminę B2. Jest ona dostępna bez recepty. Poza tym należy dbać o prawidłowe nawilżenie kącików ust. Objawy powinny ustąpić już po kilku/kilkunastu dniach suplementacji.