Jak sobie poradzić z drętwieniami nóg?

Witam chodzi mi o to ze moja noga nie chce mi sluzyc na jeden raz stalo sie cos takiego ze mi dretwieje i jak ide nie moge jej normalnie stawiac tyko ciagne ja jak ktos po udaze lub wylewie

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie i jak najszybciej udać się do lekarza pierwszego kontaktu rzy tego typu objawach konieczna jest pilna diagnostyka.