Jak sobie poradzić z nadmiernym wypadaniem włosów?

Witam. Jak sobie poradzić z nadmiernym wypadaniem włosów? Trwa to od jakichś 2 lat. Dodam, że w ostatnim czasie byłam w ciąży i włosy przestały mi wypadać... nie jadłam słodyczy i nie piłam herbaty bo miałam obrzydzenie, czy to ma związek czy jednak mój były stan? Od zawsze słodycze jem garściami i również tyczy się to herbaty. Proszę o radę, ewentualne doradztwo w doborze kosmetyków do pielęgnacji wypadających włosów... Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Dzień dobry,

Przede wszystkim w pierwszej kolejności obowiązkowo wizyta u lekarza i wykonanie badań hormonalnych. Problem trwa dość długo i musi być tego konkretna przyczyna. Dopiero mając wyniki badań można planować dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.