Jak sprawdzić, czy mężczyźnie zależy?

. Spotykam się już jakiś czas z kolegą. Nie rozumiem jego zachowania do końca. Ostatnio jak się z nim spotkałam i jego znajomymi to usłyszałam dziwne rzeczy. Po pierwsze dowiedziałam się że spotyka się z innymi dziewczynami. Olałam , to bo nie jestem z nim. A po drugie chciał żebym pogadała z jego mamą, na szczęście nie odbierała . później chciał mnie do siebie zaciągnąć. Nie wiem czemu. Nie zgodziłam się. Powiedział mi że zobaczymy jaka jestem i że na wszystko potrzeba czasu. Zależy mu czy nie

Chłopak w pewnym sensie dał do zrozumienia na czym mu zależy. Raczej nie jest to związek, a koleżeństwo z "opcją" seksualną. Pytanie tylko czy Pani taka relacja odpowiada, czy tez jakoś to rani Pani uczucia lub przekracza granice? Warto zadać sobie to pytanie, by nie skazywać się na (nie chciane) bycie "kołem ratunkowym" lub koleżanką.