Jak stosować te leki na serce?

Mam 85 lat. W ubiegłym roku miałem koronografię. Obecnie biorę następujące leki: wieczorem Tolurę, Apo-Atorvę i Acard, a rano po śniadaniu Beto 25ZK i na prostatę Zasterid. Po porannych lekach bardzo obniża mi się ciśnienie , nawet do 110/50. Czy można rano brać tylko 1/3 Beto 25?

25 mg Beto nie powinno obniżać cisnienia,raczej jest jakiś inny powód,może spożywa Pan za mało płynów?

Beto 25 na pół można podzielić,ale więcej juz nie.