Jak uregulować cykl po zastosowaniu Escapelle?

Jak uregulować cykl po escapelle ? 2 stycznia 30 godzin po stosunku wzięłam tabletkę. Miesiączka powinna pojawić się 26, jednak pojawiła się 7, trwała jakiś tydzien, a po tygodniu znowu wystąpiło krwawienie. Czy to znaczy , że cos jest nie tak? Jak uregulować cykl i czy w takim wypadku dobrze by było sięgnąć po tabletki antykoncepcyjne dla uregulowania cyklu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.