Jak wyleczyć niedrożność trąbek słuchowych?

Witam od kilku tygodni bezskutecznie leczę niedrożność trabek sluchowych przy idealnym słuchu.Laryngolog zaczął od leków przeciwobrzekowych i kropli do nosa mimo to poprawy nie ma.Dodam że mam 36 lat zaczynam sie martwić co 3 tygodnie dziwnie slyszę szumy i do tego jakby echo?Co robić z badania tympanogramicznego jest niedrożność trabek a audiogram super idealny

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u laryngologa ponownie oraz konsultacja lekarza neurologa