Jak wyleczyć wirusowe zapalenie rogówki?

3x w ciagu 1,5 roku mam wirusowe zapalenie rogowki. Coraz gorzej wpływa namoja rogówkę i widzenie. Mimo ze zrezygnowałam ze szkieł to mam nawroty. Czy są jakieś badania co to dokładnie za wirus i jak pozbyć się go z organizmu ? Jakieś zabiegi, medycyna niekonwencjonalna?

Witam.to HSV typ 1.Pana lekarz to wie. Natomiast może Pan się nie stosuje do zalecen doktora?czy bierze Pan Heviran ?Po zagojeniu rogówki można wylaserowac bliznę tak gdzie wirus sobie siedzi. Pozdrawiam serdecznie