Jak zniwelować ból po artroskopii kolana?

Jestem rok po artroskopii kolana , cała operacja jak i rehabilitacja przebiegła prawidłowo , doszło do całkowitego zgięcia jak i wyprostu . Po pół roku od operacji wróciłem do sportu (piłka nożna, siłownia na której wzmacniam kolano). Aktualnie trenuje trzy razy w tygodniu i zacząłem odczuwać ból , ale tylko jak stawiam stopę na ziemie albo gwałtownie podniosę nogę do góry . Moje pytanie brzmi czy to tylko zwykłe przeciążenie i zimne okłady pomogą czy jest się czym niepokoić ? A jeśli to przeciążenie to jak z tym walczyć , żeby problem ustał ? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne, sadze ze konieczna będzie konsultacja lekarza ortopedy