Jak zrzucić powiększony brzuch?

Witam, mam pytanie o fitness. Od 6miesiecy jeżdżęna rowerze 5 dni w tygodniu przez 4 miesiace jeździłam po 30 min od 2 tyg.1h. Od niedawna zaczęłam robić o każdym treningu 6minutowe treningi na brzuch. Na rowerze jeżdżę na srednim i lekkim obciążeniu (mam problem z kolanem).Już trochę wymodelowalam sylwetkę ale czy nie jest to już wszystko co mogłam osiągnąćprzy takim trybie? Mam 160cm i 55kg. Teraz zależy mi na brzuchu. Jest trochę za duży (dwa cc) i bardzo ciężko mi to zrzucić.

Dzień dobry,

powinna Pani oprócz dużej ilości ćwiczeń włączyć dietę - najlepiej tą, którą zbilansuje Pani indywidualnie dietetyk - taka da pewność, że efekt się uda pani osiągnąć.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga